Bezmaksas piegāde no 30 eur.

Par mums

Uoga Uoga - nopietni pret dabu, viegli par dzīvi!

Team

Lena
Lena Uoga Uoga īpašniece, uzņēmuma dibinātāja
Jurgita
Jurgita izpilddirektore
Miglė
Miglė komunikācijas vadītāja
Romas
Romas produkcijas vadītājs
Monika
Monika klientu attiecību menedžere
Justė
Justė klientu apkalpošanas komandas vadītājs
Algima
Algima kvalitātes vadītāja
Katryna
Katryna Iepirkumu menedžeris
Justina
Justina Designer
Tomas
Tomas E-komercijas
Gerda
Gerda fotogrāfe/dizainere
Ernestas
Ernestas Fotogrāfs/video redaktors
Ramunė
Ramunė Kosmētikas ražošanas darbinieks
Regina
Regina E-veikala speciālists
Violeta
Violeta Kosmētikas ražošanas darbinieks
Greta
Greta E-veikala speciālists
Aleksandras
Aleksandras Inventāra vadītājs
Andžela
Andžela Iepakotājs

PRODUKTI, SASTĀVDAĻAS, IEPAKOJUMS

Lūpu balzama Kind Pirate ražošanā mēs neizmantojam dzīvnieku izcelsmes produktus, izņemot bišu vasku. Mūsu kosmētikas produkcija netiek testēta uz dzīvniekiem

Jā, visas mūsu produktu formulas ir oriģinālas, tās tiek radītas un izstrādātas pašu spēkiem.

Katra sastāvdaļa, ko mēs izmantojam ir atrodama INCI sarakstā (Starptautiskā kosmētikas sastāvdaļu nomenklatūra. Mūsu produkti ir arī sertificēti COSMOS Organic un COSMOS Natural. Tas nozīmē, ka mūsu produkcijas sastāvs, mūsu lietoto sastāvdaļu izcelsme, mūsu ražošanas process, mūsu formulu aizsardzība un pat mūsu iepakojums – tas viss atbilst nepieciešamajiem standartiem. Lai par to pārliecinātos, auditors veic rūpīgu pārbaudi vienreiz gadā.

Jā, bet izmaiņu, kas notiek jūsu organismā un paaugstināta jūtīguma dēļ grūtniecības laikā mēs vienmēr iesakām izmantot testa plāksteri plaukstas locītavas iekšējā pusē.

Jā, mēs pieliekam visas pūles, lai mūsu prakse būtu maksimāli ilgtspējīga. Mēs jau nomainījām lielāko daļu mūsu plastikāta iepakojuma uz stiklu un alumīniju. Vai jūs zināt, ka alumīnijs ir iepakojuma materiāls, kas tiek izmantots mūsu slavenajai lūpu krāsai, tušai un skropstu serumam, lai gan izskatās kā plastikāts?

Mēs cenšamies izmantot pēc iespējas vairāk pārstrādāta plastikāta, izmantojot mūsu partnerus, kas ražo to no plastikāta atkritumiem. 2022.gadā mēs prezentējām papīra iepakojumu, kas tagad tiek izmantots mūsu dezodorantiem un lūpu balzamiem.

Mēs izstrādājām arī pulvera papildināšanas sistēmu, kas nozīmē, ka mūsu klientiem, kas iegādājas stikla burku, nākotnē vajadzēs pirkt tikai kompostējamu paciņu atkārtotai uzpildei (NUORODA). Mēs turpinām strādāt pie vairākkārtējas izmantošanas risinājumiem un plānojam ar laiku prezentēt vairāk variantu.

Mēs drukājam uz pārstrādāta papīra un neizmantojam plastikātu mūsu sūtījumu iepakošanai. Mūsu komanda māk arī neaizmirst atnest savus konteinerus ik reizi, kad saņemam pusdienas līdzņemšanai tuvākajos restorānos.

Mēs saņemam aizvien vairāk jautājumu par titāna dioksīda (TiO2) izmantošanu dažos mūsu kosmētikas produktos. Mēs esam ļoti priecīgi par to, ka jūs interesējaties par mūsu produkcijas sastāvu un mūsu sastāvdaļu drošību – tieši tāpēc mēs radījām Uoga Uoga! Mēs gribam būt pārliecināti, ka piedāvājam drošus un dabīgus produktus tirgū, kurš ne ļoti labi regulējas.

Un tā, kāds ir mūsu viedoklis par titāna dioksīda izmantošanu?

Dažādi pētījumi liecina par to, ka titāna dioksīds nenonāk veselā vai pat bojātā ādā (1) (2) un, sekojoši, nerada vietēju vai sistemātisku risku cilvēka veselībai, iedarbojoties uz ādu.

Lielākā daļa satraukuma par titāna dioksīdu ir saistīta ar tā potenciālo inhalācijas iedarbību. Taču visos ieelpošanas gadījumos runa ir par šī minerāla nanodaļiņām (ļoti ļoti sīkām daļiņām), respektīvi tikai ļoti sīkas daļiņas var nonākt plaušās. Pētījumi rāda, ka pat, ja kosmētikas produkts saņem titāna dioksīda nanodaļiņas, ieelpotās daļiņas nesasniedz plaušas (3). Turklāt, 2022.gada novembrī ES Ģenerālā tiesa atcēla iepriekšējo lēmumu par titāna dioksīda nanodaļiņu klasificēšanu kā kancerogēnu ieelpošanas rezultātā (4).

Potenciālie riski veselībai, kas saistīti ar TiO2, ir saistīti ar šī minerāla nanodaļiņām. Mēs neizmantojam mūsu kosmētikā nanodaļiņas (ieskaitot titāna dioksīdu), jo ievērojam COSMOS Organic standartu. Saskaņā ar šo standartu lielas titāna dioksīda daļiņas tiek uzskatītas par drošām izmantošanai kosmētikā.

Ir svarīgi atcerēties arī par pozitīvo TiO2 ietekmi. Tas viens no drošākajiem un efektīvākajiem minerālajiem filtriem ādas aizsardzībai no saules staru kaitīgās ietekmēs.

Katru gadu tiek veikti jauni pētījumi, un mēs uzmanīgi sekojam situācijai.

(1) Gamer AO, Leibold E, van Ravenzwaay B. The in vitro absorption of microfine zinc oxide and titanium dioxide through porcine skin. Toxicol In Vitro. 2006;20(3):301-7

(2) Miquel‐Jeanjean C, Crépel F, Raufast V, Payre B, Datas L, Bessou‐Touya S, Duplan H. Penetration Study of Formulated Nanosized Titanium Dioxide in Models of Damaged and Sun‐Irradiated Skins. Photochemistry and photobiology. 2012 Nov 1;88(6):1513-21.

(3) Nazarenko Y, Zhen H, Han T, Lioy PJ, Mainelis G. Potential for inhalation exposure to engineered nanoparticles from nanotechnology-based cosmetic powders. Environmental health perspectives. 2012 Jun 1;120(6):885.

(4) https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A62020TJ0279

Jūs vienmēr varat sazināties ar mums on-line čatā! Mēs pastāstīsim jums par esošajiem produkcijas paraugiem un atšķirībām starp dažādiem toņiem. Mēs ietvērām arī daudz fotogrāfiju un video ar informāciju par katru produktu. Katrs mūsu minerālā pūdera tonis ir pieejams kā paraugs – jūs pat varat pasūtīt testeru komplektu. Bet, ja jūs vēl joprojām esat apjucis, nāciet pie mums uz vienu no mūsu parastajiem veikaliem.

Jūs varat pievienot grozam bezmaksas paraugus no saraksta, kas uz doto brīdi ir pieejams on-line pirkumu laikā. Paraugi ir pieejami arī mūsu fiziskajos veikalos.

Uz doto brīdi jūs varat pasūtīt mūsu minerālā pulvera paraugus (izvēlieties 0,7g) vai visu testeru komplektu. Mazs atgādinājums: on-line pasūtījumiem minimālā summa ir 10 eiro.

Alerģija var būt ļoti neparedzama, un bieži cilvēki pat nenojauš, ka viņiem uz kaut ko ir alerģija. Ir izplatīts maldīgs uzskats, ka dabīga kosmētika biežāk izraisa alerģiju, nekā sintētiska. Faktiski, pēdējā arī var ietvert aktīvās sastāvdaļas, konservantus vai aromatizētājus, kas izraisa kairinājumu.

Vai kādam radīsies alerģiska reakcija uz produktu, kas tika izmantots, ir pilnībā atkarīgs no individuālā organisma reakcijas. Mēs vienmēr iesakām veikt plākstera testu uz plaukstas locītavas iekšējās puses, īpaši, ja jums ir aizdomas, ka jūsu āda ir jūtīga. Ja jums ir jautājumi par kādu no sastāvdaļām, nekautrējieties, nosūtiet mums ziņu čatā vai izmantojot elektronisko pastu [email protected].

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Mēs veicam piegādi uz vairākumu no valstīm. Nospiediet šeit, lai aplūkotu pilnu sarakstu un piegādes izmaksas

Bez šaubām! Mēs būsim vairāk kā priecīgi pievienot ziņojumu jums īpašam cilvēkam. Neaizmirstiet to ievadīt komentāru sadaļā pirms pasūtījuma noformēšanas.

Internetbanka, bankas pārskaitījums, debetkarte/kredītkarte, PayPal, dāvanu karte.

Sazinieties ar mums Tiešsaistes čatā vai uzrakstiet uz [email protected], un mēs priecāsimies palīdzēt.

Ja pasūtījums vēl nav izsūtīts, dažos gadījumos atcelšana ir iespējama. Uzrakstiet mums e-pastu uz [email protected]

Atsevišķos gadījumos tas var būt iespējams, ja jūs nekavējoties sazināsieties ar mums un uzrakstīties uz [email protected]. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kurjera un adreses nomaiņa var sadārdzināt piegādes izmaksas.

Tas ir atkarīgs no piegādes valsts. Piegāde Lietuvā parasti aizņem 2-3 darba dienas. Ja izvēlētajā periodā valstī ir brīvdienas, svētku dienas, piegāde var būt ilgāka. Detalizēta informācija pieejama šeit: https://uogauoga.lv/informacija-pircejam/piegade/

Mēs nosūtīsim jums e-pastu ar jūsu pasūtījuma numuru un linku izsekošanai.

Uzrakstiet mums e-pastu uz [email protected]. Mēs mēģināsim visu atrisināt iespējami ātri.

Uzrakstiet mums e-pastu uz [email protected], norādot pasūtījuma numuru un konkrēto bojājumu – mēs priecāsimies palīdzēt.

ATLAIDES UN DĀVANAS

https://www.instagram.com/uoga_uoga/Nē, bet mums ir pastāvīgi speciālie piedāvājumi dažādiem komplektiem

Pieraksties uz mūsu jaunumu saņemšanu šeit, seko mums Facebook un Instagram.

Ievadi atlaides kodu tam paredzētā laukā, pirkuma groza sadaļā.

Ievadi dāvanu kartes kodu Maksājuma solī 4.

VEIKALA ATRAŠANĀS VIETA

Nospied šeit, lai aplūkotu sarakstu ar mūsu fiziskajiem veikaliem: https://uogauoga.lv/par-mums/veikali/

Jā, mēs eksportējam mūsu produkciju uz daudzām valstīm, sākot ar kaimiņu Latviju, beidzot ar Vāciju, Somiju, Franciju, Nīderlandi un pat Bahreinu.