Melns, brūns vai mirdzošs? Iepērkoties vismaz 60€ dāvanā saņem acu zīmuli.

Par mums

Uoga Uoga tika radīta 2010.gadā. Mēs sākām ar sejas masku taisīšanu priekš sevis un mūsu ģimenēm, tad tās sākām piedāvāt saviem draugiem un draugu draugiem, un tad mēs izveidojām savu pirmo ne pārāk izskatīgo e-veikalu… un mums izdevās. Tolaik mēs uzskatījām, ka dabiskai kosmētikai nav jābūt luksusa precei un ka tai jābūt pieejamai ik vienam. Un tāds ir mūsu uzskats arī šodien. 


“Uoga uoga kosmētika ir iedarbīga, smaržīga, ar savu odziņu un bagātināta ar Baltijas
valstu dabas sastāvdaļām: vietējām ogām, balto dzintaru un augiem.”


Kopš tā laika mūsu mērķis vienmēr ir bijis radīt produktus, kas ir piemēroti ne tikai eko-dievietēm, kurām īpaši rūp tīras sastāvdaļas, bet arī tām sievietēm un vīriešiem, kuriem domas par ekoloģiju un planētu pagaidām nav uztraukumu saraksta augšgalā. Viņi izvēlas mūs, jo Uoga Uoga kosmētika ir iedarbīga, smaržīga, ar savu odziņu un bagātināta ar Baltijas valstu dabas sastāvdaļām: vietējām ogām, balto dzintaru un augiem. Mūsu gudrais plāns ir piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku mūsu spožajai, dabiskajai pusei un radīt tādus produktus, kurus cilvēki labprāt lieto neatkarīgi no tā, vai viņi dod priekšroku dabiskai kosmētikai vai nē. Un, protams, šie produkti ir dabiski (kāds pārsteigums?!), kas nozīmē - droši jums un jūsu ģimenei.

“Esmu laimīga katru dienu doties uz darbu, jo Uoga Uoga nav vienkārši darbs - tas ir
dzīvesveids.”


Mūsu produktu radīšanā nav nekādu kompromisu. Mēs tos radām tādus, it kā tie būtu domāti tikai mums pašiem. Un to varat sajust arī jūs. Mēs nekad neveicam testēšanu uz dzīvniekiem, tikai uz mūsu vīriešiem un bērniem :) Desmit gadu laikā esam paplašinājuši savu produktu klāstu: mēs piedāvājam ķermeņa kopšanas produktus un dekoratīvo kosmētiku. Mums ir vairāk kā 100 dažādu produktu. Pa šo laiku esam atvēruši 7 Uoga Uoga veikalus un esam sākuši eksportu uz vairāk kā 10 dažādām valstīm. Mums ir lieliska komanda un mūsu fani ir kļuvuši par īstu atbalsta kopienu.

“Esmu laimīga katru dienu doties uz darbu, jo Uoga Uoga nav vienkārši darbs - tas ir
dzīvesveids.”

Uoga Uoga dibinātāja Lena

Pie mums Uoga Uoga mēs lielu uzmanību pievēršam ne tikai efektīvai dabiskās kosmētikas ražošanai, bet arī tam, kā mēs to darām un kuras tieši sastāvdaļas mēs izmantojam. “Uoga uoga” vērtības ietver sevī visa uzņēmuma kultūru un skar katru komandas dalībnieku. Mēs varētu rakstīt par mūsu vērtībām stundām ilgi, bet, lai Tevi nenogurdinātu, centīsimies neizplūst. Tātad, mums ir svarīgi, lai “Uoga Uoga” ir:

Dabiska un ekoloģiska. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar “Soil Association”, lai katrā ražošanas posmā ieviestu un ievērotu vienoto dabiskās kosmētikas standartu „COSMOS Natural”. Mēs izmantojam tikai tās sastāvdaļas, kuras ir atļauts izmantot dabiskajā kosmētikā. Mēs izvēlamies augstākās kvalitātes nerafinētas, auksti spiestas eļļas, kosmētiskos mālus, Lietuva medu un augus, svaigas ogas, vērtīgo dzintaru - sauktu arī par Baltijas jūras zeltu, un tīras, organiskās ēteriskās eļļas. Mēs neizmantojam nekādas sintētiskās krāsas vai smaržvielas, minerāleļļas, agresīvus mākslīgos konservantus vai citas vielas, kas ir kaitīgas cilvēkam vai videi.

Svaiga. Lai mēs vienmēr spētu nodrošināt savus klientus ar svaigu kosmētiku, “Uoga Uoga” produkti tiek radīti ar rokām un mazos apjomos. Vai zināji, ka vari nopirkt krēmu “Uoga Uoga” veikalā vai e-veikalā un šis krēms būs izgatavots tieši šajā nedēļā? Mēs izmantojam vien dažus, maigus konservantus, kas ir atļauti dabiskajā kosmētikā, un tieši tāpēc mūsu produktiem ir salīdzinoši īsa dzīve. Bet tici mums - tie ir lieliski!

Patiessa. Pie mums “Uoga Uoga” mēs visu uztveram personīgi un ieguldam savos produktos patiesas emocijas. Mēs veltam daudz laika un uzmanības katram produktam: rūpīgi analizējam formulas, meklējam īpašas sastāvdaļas, izdomājam īpašus nosaukumus, iepakojumus un dažreiz pat dzejoļus. Mēs zinām, ka mūsu klienti sajūt šo patieso ieguldījumu.

Dabai draudzīga. Mums ir svarīgi rūpēties par dabu un nedarīt tai pāri, domājot tikai par sevi. Tieši tāpēc mēs šķirojam atkritumus gan mājās, gan mūsu veikalos, gan arī mūsu ražotnē. Mēs aicinām savus pircējus nest atpakaļ tukšos produktu iepakojumus un pretī piedāvājam atlaidi nākamajam pirkumam, tādā veidā mēs varam nodrošināt, ka mūsu iepakojums tiek pareizi pārstrādāts. Mēs izvēlamies pārstrādātu papīru priekš iesaiņošanas un mārketinga materiāliem. Ražošanas laikā mēs cenšamies taupīt enerģiju un arī ūdeni. Mēs izmantojam tikai bioloģiski noārdāmos tīrīšanas līdzekļus. Mēs arī cenšamies samazināt savu daļu CO2, izvēloties piegādātājus tuvāk mums un optimizējot transportēšanu.

Nekādas nežēlības! Mēs esam kategoriski pret kosmētikas produktu vai to sastāvdaļu testēšanu uz dzīvniekiem. Mēs neizmantojam dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, izņemot bišu vasku un medu, tādēļ vairums mūsu produktu ir piemēroti arī vegāniem. Visas “Uoga Uoga” otas ir izgatavotas no mākslīgajiem sariem.

Iedvesmojoša. Mēs vēlamies iedrošināt cilvēkus dzīvot saskaņā ar dabu un izglītot viņus par dabisko kosmētiku. 2014.gadā mēs izdevām grāmatu “Dabiskās kosmētikas izgatavošana mājās kopā ar “Uoga Uoga”". Šajā grāmatā mēs dalāmies ar savām zināšanām par dabīgajām eļļām un citām sastāvdaļām un piedāvājam ap 100 mājās pagatavojamu kosmētikas produktu recepšu. Tāpat mēs arī cenšamies iedrošināt citas sievietes Lietuvā uzsākt savu biznesu, protams, ja vien viņas pašas to vēlas. Mēs piedalāmies dažādos semināros, stāstot par sieviešu uzņēmējdarbību.

2015.gada pavasarī mūsu kosmētikas kvalitāti vērtēja viena no stingrākajām dabiskās un organiskās kosmētikas produktu kontroles ogranizācijām “Soil Associoation”. Kopš tā laika mēs sākām sertificēt visus mūsu produktus pēc “COSMOS Natural” sertifikāta prasībām. Šis mums ir ļoti nozīmīgs sasniegums un mēs katru mēnesi pievienojam arvien jaunus produktus sertificēto produktu sarakstam.
COSMOS ir pirmais vienotais dabiskās kosmētikas Eiropas sertifikāts, kas tika izveidots sadarbojoties piecām organizācijām: „Soil Association“, „Ecocert“, BDIH, ICEA and „Cosmebio“. COSMOS certification can prove the quality of either organic („COSMOS Organic“) or natural („COSMOS Natural“) cosmetics.


“COSMOS Natural” standarti kontrolē sekojošo:
Kosmētikas sastāvdaļas: Pastāv strikti noteikumi, kas nosaka, kādas sastāvdaļas drīkst izmantot dabiskās kosmētikas ražošanā: sertificēšana mudina izmantot dabiskas izcelsmes un no organiskās lauksaimniecības iegūtas sastāvdaļas. Visas sintētiskās izejvielas ir aizliegtas, izņemot pavisam īsu atļauto vielu sarakstu, kurām nav dabisko aizvietotāju.
Turklāt šīs dažas atļautās vielas ir rūpīgi notestētas.

Aizliegts izmantot arī nano materiālus, ģenētiski modificētas sastāvdaļas, materiālus, ko ietekmē gamma vai rentgena starojums, smagos metālus, pesticīdus, nitrātus, sintētiskās krāsas un smaržvielas, kā arī daudzus sintētiskos konservantus. COSMOS standarts veicina bioloģisko daudzveidību, tāpēc ir aizliegts izmantot sastāvdaļas, kas iegūtas no apdraudētiem augiem.

Nekādas testēšanas uz dzīvniekiem. COSMOS standarts uzsver, ka ir stingri aizliegts izmantot uz dzīvniekiem pārbaudītas sastāvdaļas vai testēt galaproduktus uz dzīvniekiem.

Iepakojums. COSMOS arī pieprasa, ka kosmētikas produktu iepakojums nerada piesārņojumu, ir pārstrādājams un viegli sadalās.

Ražošanas procesi. Sertificētam ražotājam ir pienākums sagatavot un ievērot vides pārvaldības plānu, kas aptver visus ražošanas procesus, ieskaitot pārstrādi, resursu efektīvu izmantošanu, CO2 izmešus, bioloģiski noārdāmus tīrīšanas līdzekļus un citus vides jautājumus.

Vairāk informācijas vari atrast ŠEIT

Mēs uzskatām, ka “Cosmos natural” standarts nav vienreizējs pasākums, bet gan pastāvīgs un konsekvents pašpilnveidošanās process. Tāpēc mēs regulāri sazināmies ar “Soil Association” komandu un priecājamies, ka katru gadu mums ir auditi no Lielbritānijas.

Mums ir svarīgi dzīvot harmonijā ar dabu - mēs nedarām pāri dabai un kā pateicību tā mums sniedz savas bagātības. Tādēļ aicinām arī Tevi pievienoties mūsu dzīvesveidam.

Mēs šķirojam atkritumus un aicinām arī Tevi darīt tāpat.
Mēs rūpīgi veicam atkritumu šķirošanu - gan mājās, gan savos veikalos, gan arī ražotnēs.
Aicinām arī Tevi nemest visu vienā čupā.


Atnes mums atpakaļ mūsu iepakojumu un saņem atlaidi!
Mēs vēlamies iedrošināt Tevi būt atbildīgam patērētājam, tādēļ piedāvājam Tev atlaidi, kad
Tu mums atgādā atpakaļ mūsu tukšos iepakojumus. Kā tas strādā? Tev tikai jāatnes tukšais
mūsu produktu iepakojums uz jebkuru no mūsu Uoga Uoga veikaliem.
Atlaide tiek piešķirta sekojoši:


Atnes 3 tukšos Uoga Uoga iepakojumus un saņem 50% atlaidi vienam mūsu
produktam, kura cena ir 10 un vairāk EUR

Mēs pieņemam visus tīros, tukšos iepakojumus, izņemot tos, kas ir no papīra (lūdzu, izmet
to papīra atkritumos). Šī atlaide netiek piemērota “ne-kosmētikas” produktiem (piem.otām).
Atlaides netiek summētas.

Ko mēs darām ar šo atnesto iepakojumu? Kad vien varam, mēs to atkal izmantojam.
Piemēram, mēs iztīrām lietotās stikla burkas un izmantojam tās priekš dabiskajām svecēm.
Iepakojumus, kurus nevar iztīrīt, mēs nododam atbilstošai pārstrādei.

Izvēlies produktus, kurus var pārstrādāt. 
Mēs pakāpeniski virzamies pretī tam, lai it visur izmantotu pārstrādātu papīru - maisiņiem,
rakstāmpapīram un arī iepakojumam.

Mēs pēc iespējas vairāk plastmasas iepakojumu mainām uz stikla iepakojumu. 

Visa mūsu izmantotā plastmasa ir pārstrādājama, turklāt tā nesatur bisfenolu (BPA). Arī
mūsu izmantotās kosmētikas tūbiņas ir lakotas ar laku, kas nesatur bisfenolu.