DABISKĀ MINERĀLĀ KOSMĒTIKA / SEJAI / Game of shadows

Game of shadows
100% krāšņi 100% dabiski

100% dabīgs minerālu kontūrpulveris

Ēnas ēnas ēnas - tās spēlē uz jūsu sejas, izceļot tās izcilākās un skaistākās iezīmes! Un ja nu viņi nespēlē? Paņemiet labu, dabīgu un augstas kvalitātes kontūrpulveri un sniedziet viņiem roku.

Mūsu pulveris ir paredzēts, lai piešķirtu jauku nokrāsu pareizajām sejas vietām un atstātu to ar matētu apdari. Mēs zinām, ka jums ir lieliskas sejas īpašības, taču jums jāatzīst, ka visur nevarat ņemt līdzi labu apgaismojumu. Pievienojot maigas ēnas uz vaigu kaulu līnijas, padziļinot plakstiņus, aptumšojot ādu šeit un tur, jūs tikai uzsvērsiet to, ko daba jums deva!

Sievietes saka, ka mūsu konturējošais pulveris ir lieliski piemērots pat tiem, kuriem nav lielas pieredzes make-up mākslā. Ir svarīgi nokratīt lieko pulveri uz vāka un sākt ar maigu gājienu, citiem vārdiem sakot, nepārspīlējiet to. Un tomēr - šis pulveris ilgst ilgu laiku, tas mums nav tik labs, bet paveicās!

Mēs gandrīz aizmirsām - ēnu veidošanai jābūt vismaz nedaudz apgaismotai. Tāpēc neaizmirstiet mūsu hailaitera pulveri Game of light.

15,95 EUR

Tilpums: 

Sorry, we don't have this products at the moment

Bezmaksas piegāde, ja pirkuma kopējā summa pārsniedz 30 EUR.

Derīguma termiņš: 5 gadi / izlietot 1 gada laikā pēc atvēršanas

SASTĀVS

INGREDIENTS: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate, Amber Powder, Kaolin (white clay), Oryza Sativa (rice) Starch, Iron Oxides: CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100% natural origin of total.

ATSAUKSMES

Write your review

Game of shadows

Game of shadows

100% dabīgs minerālu kontūrpulveris

* Obligāti lauki

Pierakstieties

I forgot my password

Esi jauns klients? Jūs varēsit reģistrēties,
apmaksājot preces.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Ienākt
IENĀKT
Meklēt