Friendly shark

Dabīgās acu ēnas ar dzintaru. Antracītas ar metālisko mirdzumu

Rūpīgi izvēloties un sajaucot augstas kvalitātes dabiskās minerālvielas, esam radījuši brīnišķīgas un izsmalcinātas, kā arī savstarpēji saskaņotas acu ēnas.  Paletē ir 20 dabiskie toņi - sākot no pavisam gaišiem toņiem līdz pat izteiksmīgiem plūmjutoņiem un kaislīgiem tumšsarkaniem toņiem, kas piemēroti gan dabisku gan ļoti izteiksmīgu make-up veidošanai.   Mūsu acu ēnas ir mīkstas un dziļi pigmentētas, lai jūs varētu sasniegt labu un vienmerīgu pārklājumu, kas paliks visas dienas garumā. Lai acu ēnas labāk klājas, pirms ēnu uzklāšanas jūs varat uzklāt acu ēnu bāzi. Uoga Uoga acu ēnas ir veidotas no minerāliem, kas ir sastopami dabā, tāpēc to sastāvā nav sintētisku vielu, kuras ir kaitīgas veselībai -  tās ir pilnībā dabīgas un piemērotas pat ļoti jutīgām acīm.  Vēljovairāk, tās sastāvā ir  Baltijas dzintars, kas ir saņēmis ekskluzīvās jūras un saules īpašības un palīdz rūpēties par ādu ap acīm.

8,95€
Daudzums:
-
+
Derīguma termiņš 2 gadi
Modelis: 730
Pieejamība: Pieejams

Papildu izvēles:

* Volume:
Lietošanas instrukcija Lai uzklātu acu ēnas iemērciet tonī acu ēnu otiņu tonī, nobirdiniet lieko viegli piesitot ar otiņas kātu pret krūzītes malu un uzklājiet no acs plakstiņa vidus, pastiprinot intensitāti pie ārleņķa. Lai acu ēnas labāk klājas, pirms ēnu uzklāšanas jūs varat uzklāt acu ēnu bāzi. Lai iegūtu intensīvāko toni, var lietot arī samitrinātu aplikatoru. Glabājiet sausā vietā.
Sastavs Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin (white clay), Allantoin, Oryza Sativa (rice) Powder, Amber Powder, +/- Iron Oxides: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines: CI 77007.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes:
Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams attēlā:Sazinieties ar mums +37129124880 ( I-V, 9am-18pm.)     info@uogauoga.lv
Kontakti