Kā pasūtīt

Kā pasūtīt Uoga Uoga produktus interneta veikalā www.uogauoga.lv
 

Tas ir viegli!

Lai atrastu produktus jums nepieciešams  izmantot meklēšanas funkciju, vai vienkārši pārlūkot galveno produktu saturu (sejai, matiem u.c.), un jūs noteikti atradīsiet kaut ko interesantu un pārsteidzošu! Pie katra produkta jūs varat izlasīt to aprakstu, sastāvdaļas un citu būtisko informāciju. Kad jūs izlemjat iegādāties kādu konkrētu produktu, vienkārši noklikšķiniet uz "Pirkt" - produkts parādīsies jūsu iepirkumu grozā. Pēc katras pievienošanas tiek piedāvāts izvēlēties turpināt iepirkšanos vai atvērt iepirkumu grozu kurā var veikt maksājumu par izvēlētajiem produktiem.

Kad visi produkti, ko vēlies iegādāties ir ievietoti pirkumu grozā – ejiet uz pirkumu grozu un apstipriniet savu pirkumu izmantojot spiedpogu „Pirkt”. Pirkuma otrais solis ir reģistrācija.

Reģistrācija

Lūdzam reģistrēties, ja vēlaties iepirkties interneta veikalā. Reģistrācijas process ir ļoti vienkāršs un ļaus ietaupīt laiku nākotnē. Jums vienkārši nepieciešams ievadīt savu e-pasta adresi, lietotāja vārdu un paroli - lūdzam, izmantot šos datus, lai piekļūtu lapai "Uoga Uoga", no šī brīža. Ievadiet savu piegādes adresi un mobilā tālruņa numuru.

Uoga Uoga nepārdod un neizīrē patērētāja kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem.

Maksājumi

Noformējot pasūtījumu jums uz  e-pastu tiks nosūtīts rēķins apmaksas veikšanai. Pēc maksājuma saņemšanas, produkti tiks iepakoti un nosūtīti. Preces tiks piegādātas 7-10 dienu laikā no pasūtīšanas brīža. Piegādes maksa ir 5Eur, pasūtot preces vismaz 20Eur apmērā- piegāde ir bez maksas.


Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu info@uogauoga.lv


Veiksmīgu iepirkšanos!

Sazinieties ar mums +37129124880 ( I-V, 9am-18pm.)     info@uogauoga.lv
Kontakti