JAUTRAIS KROKODILĒNS TOTO

Dabiskās ziepes ar šī eļļu un lavandu. Piemērotas arī visjutīgākajai ādai, arī mazuļu mazgāšanai."

Visas mūsu ziepes ir vārītas no tīrām un dabiskām sastāvdaļām. Ziepes izgatavotas aukstajā ražošanas procesā un attiecīgi, ziepēm ļauts nobriest vismaz mēnesi. Šī ražošanas metode ļauj saglabāt visas dabiskās piedevas, saglabājot nebojātas ekskluzīvās eļļas, kas padara mūsu ziepes vel maigākas ādai. Ražošanas procesā netiek izmantotas rūpnieciski ražotas ķīmiskas vielas, krāsvielas un sintētiskas smaržvielas – tikai augstākā labuma organiskās izcelsmes eļļas.

Maigas ziepes "KROKODILĒNS TOTO", kas bagātinātas ar  šī eļļu, maigi attīra un aizsargā pat visjutīgāko ādu, arī mazuļu maigo adu., saglabājot tās dabīgo līdzsvaru.  Ziepju sastāvā esošā lavanda rada atslābinošu un nomierinošu efektu.

Uzmanību alerģiskiem lietotājiem: pirms izmantošanas uzklājiet līdzekli uz neliela ādas laukuma, lai pārliecinātos, ka Jums nav alerģiskas reakcijas.

4,50€
Daudzums:
-
+
Derīguma termiņš 1 gads
Modelis: 210
Pieejamība: Pieejams

Papildu izvēles:

* Volume:
Lietošanas instrukcija Uzmanību! Dabiskas ziepes, atšķirībā no sintētiskām, šķīst ūdenī tāpēc ir ieteicams saglabāt tās sausas pēc lietošanas. Piemērots ikdienas lietošanai.Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs.
Sastavs Sodium Olivate (saponified olive oil), Sodium Shea Butterate (saponified shea butter), Sodium Cocoate (saponified coconut oil), Sodium Almondate (saponified sweet almond oil), Sodium Sunflowerate (saponified sunflower oil), Sodium Ricinoleate (saponified castor oil), Spinacia Oleracea (spinach), Lavandula Angustifolia Oil (lavender), Linalool*. *Naturally occurring in essential oils.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes:
Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams attēlā:Sazinieties ar mums +37129124880 ( I-V, 9am-18pm.)     info@uogauoga.lv
Kontakti